11. april 2026 22:06

Saniran kvar u trafostanici Filmski grad, najveći broj korisnika dobio struju

Izvor: TANJUG

Foto: Shutterstock.com/BalkansCat, ilustracija

BEOGRAD - Ekipe EDS-a sanirale su kvar u trafostanici Filmski grad i najveći broj korisnika je dobio električnu energiju, saopštio je Centar za odnose javnošću EDS-a.

Preostali manji broj korisnika dobiće električnu energiju vrlo brzo.

Zbog kvara na mreži srednjeg napona večeras su bez struje ostali korsinici u delovima beogradskih opština Rakovica i Čukarica, rečeno je ranije Tanjugu iz EDS.

Kvar se dogodio oko 20.40 časova.