22. jun 2026 09:24
Lučić: Proces ukidanja rominga bi trebalo da bude završen do prvog kvartala 2027. godine
Foto: TANJUG/AMIR HAMZAGIĆ
BEOGRAD - Generalni direktor Telekom Srbije Vladimir Lučić izjavio je danas da bi proces ukidanja rominga za zemlje Zapadnog Balkana trebalo da bude završen do prvog kvartala 2027. godine i dodao da očekuje da će ukidanje rominga doprineti ekonomskom uvezivanju zemalja iz regiona sa Evropskom unijom.
Lučić je rekao da će zahvaljujući ukidanju rominga građani Srbije moći da koriste svoje srpske kartice u zemljama EU bez dodatnih troškova.
Kompletan sadržaj vesti dostupan je korisnicima Tanjugovih servisa