22. jun 2026 13:22

Otvorena izložba poštanskih marki Suverenog malteškog reda u PTT muzeju

Izvor: TANJUG

Foto: FOTO TANJUG/MILOŠ MILIVOJEVIĆ

BEOGRAD - Filatelistička izložba "Poštanske marke Suverenog malteškog reda“, iz fonda poštanske uprave Suverenog malteškog reda iz Rima, otvorena je danas u PTT muzeju, gde traje do 1. septembra.

Izložbu su pred zvanicama, otvorili ambasador Suverenog malteškog reda u Srbiji Frančesko Marija Amoruzo i vršilac dužnosti direktora Pošte Srbije Zoran Anđelković.

Kompletan sadržaj vesti dostupan je korisnicima Tanjugovih servisa