24. jun 2026 14:11

Šmit: Ne znam kada ću da napustim ODR

Izvor: TANJUG

Foto: Tanjug/video

SARAJEVO - Kristijan Šmit, koji u Republici Srpskoj nije priznat za visokog predstavnika, izjavio je da još uvek ne zna kada će napustiti Kancelariju visokog predstavnika (OHR) niti kada može da očekuje da Savet za implementaciju mira (PIC) izabere novog visokog predstavnika.

On je u intervjuu za bečki Prese rekao da bi bilo važno da se zna ko je novi predstavnik međunarodne zajednice.

Kompletan sadržaj vesti dostupan je korisnicima Tanjugovih servisa