15. januar 2025 18:44
Milojević: Nisam zadovoljan prvim poluvremenom, drugo je bilo mnogo bolje
podeli vest
Foto: TANJUG/MARKO ĐOKOVIĆ
ANTALIJA - Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević izjavio je danas da nije zadovoljan kako je ekipa odigrala prvo poluvreme protiv Levskog, ali da je drugo bilo mnogo bolje.
Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas Levski iz Sofije rezultatom 4:0, u prijateljskoj utakmici odigranoj u Antaliji.
"Uvek ima dosta stvari koje treba analizirati, ali sigurno da nisam zadovoljan prvim poluvremenom. Levski je ekipa koja je počela utakmicu sa ciljem da nas pritisnu, igrom jedan na jedan. Tu smo trebali da budemo angažovaniji i motivisaniji, nismo bili. Drugo poluvreme je bilo mnogo bolje. Ovo nema nikakve veze sa taktikom, klasičan pristup je u pitanju, to sam i rekao igračima na poluvremenu", rekao je Milojević, prenosi klupski sajt.
Milojević je dodao da je plan da sutra na poslednjoj pripremnoj utakmici protiv OFK Beograda igraju fudbaleri koji su imali manju minutažu.
"Plan je da igrači sa manjom minutažom odigraju utakmicu, dva puta po pola sata, da se istrče i sa druge strane da imamo intenzitet treninga u ova dva dana, sa tim ćemo i završiti ove pripreme", izjavio je Milojević.
Zvezda će prvu zvaničnu utakmicu u 2025. godini odigrati 21. januara u Beogradu protiv PSV-a u utakmici sedmog kola Lige šampiona.