24. jun 2026 09:06

Kejn posle remija sa Ganom: Želeli smo pobedu, ali osvojili smo bod

Izvor: TANJUG

podeli vest

Kejn posle remija sa Ganom: Želeli smo pobedu, ali osvojili smo bod

Foto: AP Photo/Petr David Josek

BOSTON - Želeli smo pobedu, ali osvojili smo bod i i dalje smo u veoma dobroj poziciji u grupi, izjavio je kapiten fudbalske reprezentacije Engleske Hari Kejn posle remija sa Ganom u utakmici drugog kola grupe L na Svetskom prvenstvu, prenose danas britanski mediji.

Fudbaleri Engleske i Gane odigrali su u Foksborou bez golova.

"Bila je to jedna od onih utakmica. Imali smo veliki posed lopte, a igrali smo najbolje u poslednjih 15 minuta oba poluvremena. Oni su počeli da se umaraju i tada smo stvorili nekoliko prilika. Imao sam veliku šansu, a Niko O'Rajli je pogodio prečku. Lako smo iz ove utakmice mogli da izađemo kao pobednici", rekao je Kejn.

Kompletan sadržaj vesti dostupan je korisnicima Tanjugovih servisa