24. jun 2026 10:04

Keiroš: Prvi cilj je ostvaren, veoma sam ponosan na igrače

Izvor: TANJUG

podeli vest

Keiroš: Prvi cilj je ostvaren, veoma sam ponosan na igrače

Foto: AP Photo/Charlie Krupa

BOSTON - Selektor fudbalske reprezentacije Gane Karlos Keiroš izjavio je da je veoma ponosan na igrače posle remija sa Engleskom u utakmici drugog kola grupe L na Svetskom prvenstvu, preneo je danas I-Es-Pi-En (ESPN).

Fudbaleri Engleske i Gane odigrali su u Foksborou bez golova. Obe selekcije su skoro sigurno obezbedile plasman u nokaut fazu Mundijala.

"Prvi cilj je ostvaren, plasirali smo se u drugu rundu. Veoma sam ponosan na način na koji su se naši fudbaleri borili tokom utakmice i koliko su verovali u plan igre. Po mom skromnom mišljenju, Engleska je jedan od kandidata da osvoji SP. Ovo je poklon našim navijačima, ali i nekim igračima koje smo izgubili", izjavio je Keiroš na konferenciji za medije.

Kompletan sadržaj vesti dostupan je korisnicima Tanjugovih servisa