25. jun 2026 19:49

Košarkaši Spartaka iz Subotice igraće u FIBA Ligi šampiona

Izvor: TANJUG

podeli vest

Košarkaši Spartaka iz Subotice igraće u FIBA Ligi šampiona

Foto: Shutterstock.com/ricochet64 Similar images, ilustracija

MIES - Košarkaši Spartaka iz Subotice igraće naredne sezone u grupnoj fazi FIBA Lige šampiona, potvrđeno je danas na zvaničnom sajtu takmičenja.

Košarkaši Spartaka su prošle sezone osvojili titulu šampiona Srbije.

U saopštenju se navodi da se 61 klub prijavio za učešće u grupnoj fazi FIBA Lige šampiona, koja će u narednoj sezoni imati 32 kluba.

Kompletan sadržaj vesti dostupan je korisnicima Tanjugovih servisa