9. mart 2024 17:47

Fudbaleri Bajerna postigli osam golova u pobedi protiv Majnca, het-trik Kejna

Izvor: TANJUG

podeli vest

MINHEN - Fudbaleri Bajerna pobedili su danas na svom terenu ekipu Majnca rezultatom 8:1 u meču 25. kola Bundeslige.

Tri gola za Bajern postigao je Hari Kejn, koji se u strelce upisao u 13, sedmom minutu nadoknade prvog poluvremena i u 70. minutu.

Dva gola postigao je Leon Gorecka u 20. i drugom minutu nadoknade vremena.

Po jednom u strelce upisali su se Tomas Miler u 47, Džamal Musijala u 61. i Serž Gnabri u 66. minutu. Jedini strelac za Majnc je bio Nadim Amiri u 31. minutu.

Bajern je drugi na tabeli Bundeslige sa 57 bodova, a u narednom kolu gostovaće Darmštatu.

Majnc je pretposlednji na tabeli sa 16 bodova, a u narednom kolu Bundeslige dočekaće Bohum.

U ostalim današnjim utakmicama 25. kola Bundeslige postignuti su sledeći rezultati: Augsburg - Hajdenhajm 1:0, Borusija (M) - Keln 3:3 i Lajpcig - Darmštat 2:0.