4. april 2024 19:24

Fudbaleri Napretka ubedljivo pobedili Javor

Izvor: TANJUG

podeli vest

KRUŠEVAC - Fudbaleri Napretka pobedili su kao domaćini Javor rezultatom 3:0 u meču 28. kola Superlige Srbije.

Meč igran na stadionu Mladost u Kruševcu rešen je golovima u drugom poluvremenu. Nebojša Bastajić bio je asistent Jovanu Marinkoviću koji je "makazicama" u 48. minutu pogodio za 1:0, a prednost "čarapana" duplirao je Andrija Majdevac golom u 68. minutu posle dodavanja Lazara Zličića. Konačnih 3:0 delo je rezerviste Damira Sadikovića, a asistent je ponovo bio Zličić.

Napredak je sad osmi sa 38 bodova, tri više od Novog Pazara koji je prvi "ispod crte" za plasman u plej-of. U narednom kolu Napredak će u goste IMT-u. Javor je sad 14. sa 28 bodova, a u sledećoj rundi dočekuje lučansku Mladost.