MUP: Odbacujemo tvrdnje urednika "Bete", policija je imala zakonsku obavezu da reaguje
22. jun 22:40
15. decembar 2022 21:20
podeli vest
Foto: Shutterstock.com/Fabrizio Andrea Bertani, arhiva
BEOGRAD - "Nema ljutnje, volim ovaj klub i navijače, a ova dvorana je najteže mesto za igranje u Evropi", izjavio je košarkaš Armanija Bili Beron nakon pobede protiv Crvene zvezde u Evroligi (71:67).
Nekadašnji ljubimac navijača crveno-belih pogodio je ključnu trojku na kraju utakmice, imao je i neobičnu gestikulaciju rukama prema navijačima (pokazivao da se smire, prim. aut), što je izazvalo reakciju pristalica crveno-belih.
"Znali smo kakva nas atmosfera čeka. Igrali smo dobro u odnosu na uslove u kojima smo se našli, bili smo bez nekoliko ključnih igrača. Srećan sam zbog tima, pobede. Ovo je najteže mesto za igranje u Evropi. Volim ovu dvoranu, jedna je od najboljih na svetu, naročito sa ovom atmosferom", izjavio je Beron.
22. jun 22:40
22. jun 22:14
22. jun 21:19
22. jun 21:13
22. jun 16:33
22. jun 15:37
22. jun 15:08
22. jun 14:22
22. jun 22:30
22. jun 21:59
22. jun 21:59
22. jun 21:22
22. jun 21:09
22. jun 15:10
21. jun 10:39
21. jun 09:41
20. jun 14:09
22. jun 21:09
22. jun 20:48
22. jun 19:43
22. jun 22:01
22. jun 21:04
22. jun 20:22
25. maj 15:25
9. mart 18:01
1. mart 09:00
22. februar 10:32
22. jun 15:13
22. jun 11:15
22. jun 10:18
22. jun 07:07