24. jun 2026 15:46

Odbojkaši Srbije poraženi od Japana u Ligi nacija

Izvor: TANJUG

podeli vest

Odbojkaši Srbije poraženi od Japana u Ligi nacija

Foto: Shutterstock.com/Zamrznuti tonovi, ilustracija

ORLEAN  - Muška odbojkaška reprezentacija Srbije poražena je danas od selekcije Japana rezultatom 3:1, po setovima 25:17, 25:15, 22:25, 25:16 u prvom meču druge sedmice Lige nacija, koja se igra u francuskom Orleanu.

Najefikasniji u selekciji Srbije bio je Veljko Mašulović sa 16 poena, dok je Lazar Marinović zabeležio 14. U reprezentaciji Japana najbolji je bio Takahaši Ran sa 22 poena.

Odbojkaši Srbije će naredni meč u Orleanu odigrati u petak od 20.30 časova protiv Kube. Srpske odbojkaše potom očekuju dueli protiv Francuske (subota, 20.30) i Sjedinjenih Američkih Država (nedelja, 20.30).

Kompletan sadržaj vesti dostupan je korisnicima Tanjugovih servisa