Ministarka Pavkov u Parku prirodne Mali Bosut: Mladi spremni da rade za prirodu i svoju zajednicu
22. jun 17:03
8. april 2023 18:02
podeli vest
Foto: Monika Skolimowska/dpa via AP/Monika Skolimowska
LONDON - Bivši nemački teniski as Boris Beker rekao je da je morao da se sprijatelji sa "opakim momcima" u zatvoru kako bi preživeo, obećavši da će osvojiti "peti set svog života".
U intervjuu za "5 Lajv brekfast", trostruki osvajač Vimbldona je rekao da je zatvor bila "prava kazna", ali da je tamo shvatio da je "borac", preneo je "Dejli mejl".
Služio je osam meseci od dvoipogodišnje zatvorske kazne jer je sakrio imovinu vrednu nekoliko miliona funti kako bi izbegao plaćanje dugova.
Kaznu je služio u zatvorima Vondsvort u Londonu i Hanterkomb u Oksfordširu, a izašao je u decembru, kada je deportovan u Nemačku.
Očekivalo se da će Nemac, koji je živeo u Velikoj Britaniji od 2012. godine, služiti polovinu kazne, ali je pušten iz zatvora posle osam meseci i nije mu dozvoljeno da uđe u Britaniju do 2024. godine.
"To je prava kazna. Zamišljeno je da bude kazna, da budete zatvoreni i svako ko kaže da zatvorski život nije težak, laže. Posebno je težak život za nekoga ko dolazi odakle ja dolazim. Nikada nisam bio zatvoren, zato je bilo baš brutalno, vrlo drugačije iskustvo nego što vidite u filmovima ili čujete kroz priče", rekao je Beker.
Dodao je da je bio primoran da se sprijatelji sa "opasnim momcima" u zatvoru kako bi bio bezbedan.
"Zatvor je veoma opasan. Nezgodno mesto, borite se svaki dan za opstanak", poručio je Beker.
22. jun 17:03
22. jun 16:34
22. jun 16:33
22. jun 15:47
22. jun 15:10
21. jun 10:39
21. jun 09:41
20. jun 14:09
22. jun 17:08
22. jun 16:52
22. jun 16:03
25. maj 15:25
9. mart 18:01
1. mart 09:00
22. februar 10:32
22. jun 11:15
22. jun 10:18
22. jun 07:07
21. jun 14:17