Rukometaši Srbije na Evropskom prvenstvu igraće u grupi C protiv Islanda, Mađarske i Crne Gore
10. maj 18:34
10. maj 2023 19:10
podeli vest
Foto: Shutterstock.com/nikolaskus, ilustracija
BEOGRAD - Predsednica Rukometnog saveza Srbije (RSS) Milena Delić izjavila je danas da očekuje da će se srpski rukometaši na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj pokazati u najboljem svetlu.
Žrebom je ranije danas odlučeno da rukometaši Srbije na EP u Nemačkoj naredne godine budu u grupi C sa Islandom, Mađarskom i Crnom Gorom.
"Ne postoji laka grupa i lak protivnik na takmičenju kao što je EP. Svaka selekcija se izborila za mesto u 24 najboljih i pred momcima i selektorom je sigurno još jedan veliki izazov. Verujem u kvalitet naše reprezentacije, a kada su igrači zdravi i maksimalno motivisani, mogu da pobede svakog protivnika, što smo u prethodnom periodu i dokazali. U Nemačku idemo sa namerom da se pokažemo u najboljem svetlu, a nadam se da će se to i kroz rezultate videti", izjavila je Delićeva, prenosi zvanični sajt RSS.
EP će biti održano od 10. do 28. januara naredne godine u Nemačkoj.
10. maj 18:34
24. jun 19:52
24. jun 19:24
24. jun 19:17
24. jun 19:57
24. jun 19:01
24. jun 16:56
23. jun 11:33
23. jun 10:15
22. jun 15:10
25. maj 15:25
9. mart 18:01
1. mart 09:00
22. februar 10:32
24. jun 14:36
24. jun 13:19
24. jun 11:22