Vaterpolisti Srbije savladali Hrvatsku za treće zlato u nizu na Olimpijskim igrama
11. avgust 15:20
11. avgust 2024 15:52
podeli vest
Foto: TANJUG/JADRANKA ILIĆ
BEOGRAD - Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić čestitao je danas vaterpolistima Srbije osvajanje zlatne medalje na Olimpijskim igrama u Parizu.
"Najbolja odbrana odigrana u poslednjih deset godina! Poslednjih sedam olimpijskih igara uvek medalja, od toga osvojena tri zlata zaredom! Vaterpolo je zaslužio daleko bolji tretman nego što ima u srpskom društvu. Svaka čast, naklon do poda. Po ko zna koji put proneli ste ime Srbije, na najbolji mogući način. Hvala do neba", navedeno je u čestitki koju je Šapić uputio vaterpolistima, saopštio je Beoinfo.
Vaterpolo reprezentacija Srbije osvojila je zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu, pošto je danas u finalu pobedila selekciju Hrvatske rezultatom 13:11 (5:2, 3:3, 3:3, 2:3).
11. avgust 15:20
24. jun 20:44
23. jun 11:33
23. jun 10:15
25. jun 09:41
25. jun 07:12
24. jun 23:04
25. maj 15:25
9. mart 18:01
1. mart 09:00
22. februar 10:32
24. jun 16:53
24. jun 14:36
24. jun 13:19