Dačić:Neki mediji koriste moj spor sa britanskim ministrom za iznošnje još jedne laži
24. jun 22:20
25. januar 2026 21:47
podeli vest
Foto: TANJUG/AMIR HAMZAGIĆ
BEOGRAD - Potpredsednik Vlade Republike Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić čestitao je večeras vaterpolo reprezentaciji Srbije na osvajanju zlatne medalje na Evropskom prvenstvu u Beogradu.
„Bravo za zlatne srpske Delfine. Verovali ste u sebe, ali i mi smo verovali u vas", napisao je Dačić u čestici.
On je naglasio da uspeh ne dolazi preko noći, već je rezultat upornosti, treninga, istrajnosti i odluke da se ne odustaje i kad je najteže.
"Vi ste to više puta pokazali i zato ste danas na tronu evropskog vaterpola. Neka vas talas uspeha nosi još mnogo, mnogo godina“, poručio je Dačić.
Vaterpolisti Srbije osvojili su titulu prvaka Evrope, pošto su večeras u Beogradskoj areni u finalu kontinentalnog šampionata pobedili selekciju Mađarske rezultatom 10:7.
24. jun 20:44
23. jun 11:33
23. jun 10:15
25. maj 15:25
9. mart 18:01
1. mart 09:00
22. februar 10:32
24. jun 16:53
24. jun 14:36
24. jun 13:19