22. jun 2026 17:03
Ministarka Pavkov u Parku prirode Mali Bosut: Mladi spremni da rade za prirodu i svoju zajednicu
Foto: FOTO TANJUG/Ministarstvo zaštite životne sredine/ Milana Pavković
ŠID - Ministarka zaštite životne sredine Sara Pavkov učestvovala je danas u Parku prirode Mali Bosut, u akciji u okviru nacionalne kampanje "Priroda nema alternativu. Zato deluj i ti" i istakla da su mladi iz ovog dela Srema pokazali odgovornost i spremnost da rade za prirodu i svoju zajednicu.
Ministarka je u ovoj akciji učestovala zajedno sa brojnim mladima iz osnovnih i srednjih škola, predstavnicima opštine Šid i timom upravljača zaštićenog područja na čelu sa Dejanom Bulatovićem.
Kompletan sadržaj vesti dostupan je korisnicima Tanjugovih servisa