24. jun 2026 16:07
U Beogradu uhapšeni Crnogorci osumnjičeni za trgovinu narkoticima
Foto: FOTO TANJUG/OMK MUP REPUBLIKE SRBIJE
BEOGRAD - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova su po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, uhapsili crnogorske državljane P. L. (26) i M. L. (31), osumnjičene za trgovinu narkoticima.
Oni su osumnjičeni za izvršenje krivičnog dela neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga, saopštio je MUP.
Kompletan sadržaj vesti dostupan je korisnicima Tanjugovih servisa