24. jun 2026 16:07

U Beogradu uhapšeni Crnogorci osumnjičeni za trgovinu narkoticima

Izvor: TANJUG

podeli vest

U Beogradu uhapšeni Crnogorci osumnjičeni za trgovinu narkoticima

Foto: TANJUG/OMK MUP REPUBLIKE SRBIJE

BEOGRAD  - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova su po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, uhapsili crnogorske državljane P. L. (26) i M. L. (31), osumnjičene za trgovinu narkoticima.

Oni su osumnjičeni za izvršenje krivičnog dela neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga, saopštio je MUP.

Sumnja se da su oni u dužem vremenskom periodu, od za sada nepoznatih lica nabavljali opojnu drogu kokain koju su čuvali u jednom stanu u Beogradu, odakle su ove narkotike prodavali kupcima u Beogradu i drugim gradovima Srbije.

Kompletan sadržaj vesti dostupan je korisnicima Tanjugovih servisa