Milica Đurđević Stamenkovski: Vidimo se uoči Vidovdana da potvrdimo da je sloboda na prvom mestu
24. jun 17:48
24. jun 2026 16:07
podeli vest
Foto: TANJUG/OMK MUP REPUBLIKE SRBIJE
BEOGRAD - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova su po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, uhapsili crnogorske državljane P. L. (26) i M. L. (31), osumnjičene za trgovinu narkoticima.
Oni su osumnjičeni za izvršenje krivičnog dela neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga, saopštio je MUP.
Sumnja se da su oni u dužem vremenskom periodu, od za sada nepoznatih lica nabavljali opojnu drogu kokain koju su čuvali u jednom stanu u Beogradu, odakle su ove narkotike prodavali kupcima u Beogradu i drugim gradovima Srbije.
Kompletan sadržaj vesti dostupan je korisnicima Tanjugovih servisa
23. jun 11:33
23. jun 10:15
22. jun 15:10
25. maj 15:25
9. mart 18:01
1. mart 09:00
22. februar 10:32
24. jun 14:36
24. jun 13:19
24. jun 11:22