Ministarka Pavkov u Parku prirodne Mali Bosut: Mladi spremni da rade za prirodu i svoju zajednicu
22. jun 17:03
5. mart 2025 10:21
podeli vest
Foto: TANJUG/SAVA RADOVANOVIĆ
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je da je danas sa ambasadorom Mađarske Jožefom Zoltanom Mađarom imao dobar i srdačan razgovor i da dve zemlje neguju prijateljske i partnerske odnose, što se ogleda u intenzivnoj saradnji na političkom i ekonomskom planu.
"Oni koji me poznaju, znaju da ne pridajem posebnu pažnju rođendanu, ali me je obradovalo pismo i poklon mog prijatelja premijera @orbanviktor, koje mi je uručio ambasador Mađar", napisao je Vučić na svom instagram nalogu "buducnostsrbijeav".
Galerija
Predsednik je naveo da je zahvalio premijeru mađarske Viktoru Orbanu na hrabroj podršci suverenitetu i nezavisnosti slobodarskih evropskih zemalja.
"Bio sam mnogo srećan kada sam čuo šta je premijer javno rekao i beskrajno sam mu zahvalan na tim rečima. To je nešto što odaje sliku našeg prijateljstva i znaću da uzvratim u bilo kojem, pa i najtežem trenutku", napisao je Vučić.
Naveo je i da taj gest dodatno potvrđuje čvrste i prijateljske odnose između Srbije i Mađarske.
"Nastavljamo da jačamo veze i radimo zajedno, na dobrobit svih naših građana", zaključio je Vučić.
22. jun 17:03
22. jun 16:34
22. jun 16:33
22. jun 15:47
22. jun 15:10
21. jun 10:39
21. jun 09:41
20. jun 14:09
22. jun 17:08
22. jun 16:52
22. jun 16:03
25. maj 15:25
9. mart 18:01
1. mart 09:00
22. februar 10:32
22. jun 11:15
22. jun 10:18
22. jun 07:07
21. jun 14:17