Vučević pozvao ljude da sutra dođu na skup u Beograd: Pravimo veliko narodno sabranje
26. jun 09:08
25. decembar 2025 18:02
podeli vest
Foto: TANJUG/Ministarstvo spoljnih poslova
BEOGRAD - Ministar spoljnih poslova Marko Đurić sastao se danas sa ambasadorom Ruske Federacije u Beogradu Aleksandrom Bocan-Harčenkom, sa kojim je razgovarao o događajima koji su obeležili tekuću godinu i o energetskoj bezbednosti Srbije.
U saopštenju Ministarstva spoljnih poslova navodi se da je Bocan-Harčenko šefu srpske diplomatije uputio čestitku ministra spoljnih poslova Ruske Federacije Sergeja Lavrova povodom predstojećih novogodišnjih i božićnih praznika.
Đurić i Bocan-Harčenko, prilikom današnjeg susreta, u razgovoru su se osvrnuli na aktivnosti i događaje koji su obeležile godinu za nama.
"Današnji razgovor je bio i prilika za osvrt na aktuelne teme u oblasti energetske bezbednosti Republike Srbije", navodi se u saopštenju.
Galerija
25. jun 16:29
25. jun 13:26
25. jun 12:56
25. jun 10:50
26. jun 06:31
25. jun 18:41
25. jun 15:47
24. jun 20:44
26. jun 06:31
26. jun 00:09
25. jun 22:53
25. jun 17:43
25. jun 16:44
25. jun 14:44
25. maj 15:25
9. mart 18:01
1. mart 09:00
22. februar 10:32
26. jun 08:10
24. jun 16:53
24. jun 14:36