Ministarka Pavkov u Parku prirodne Mali Bosut: Mladi spremni da rade za prirodu i svoju zajednicu
22. jun 17:03
29. decembar 2025 13:00
podeli vest
Foto: TANJUG/VLADA REPUBLIKE SRBIJE/SLOBODAN MILJEVIĆ
BEOGRAD - Predsednik Vlade Srbije prof. dr Đuro Macut razgovarao je danas sa episkopom osečkopoljskim i baranjskim Heruvimom i predstavnicima Fondacije „Sveta Petka“, koja deluje u okviru Eparhije, o projektima usmerenim na unapređenje položaja i podršku najmlađim pripadnicima srpskog naroda sa posebnim akcentom na obrazovne, socijalne i humanitarne inicijative, saopšteno je iz kabineta premijera.
Sagovornici su razgovarali i o mogućnostima dodatne institucionalne podrške države radi olakšavanja realizacije ovih projekata i stvaranja boljih uslova za život dece i mladih.
Sastanku u Vladi Srbije prisustvovale su i upravnica Fondacije „Sveta Petka“ Danica Stanisavljević i članica Upravnog odbora Fondacije Jelena Bursać Bošnjaković.
Galerija
22. jun 17:03
22. jun 16:33
22. jun 15:47
22. jun 14:43
22. jun 15:10
21. jun 10:39
21. jun 09:41
20. jun 14:09
22. jun 16:52
22. jun 16:03
22. jun 14:10
25. maj 15:25
9. mart 18:01
1. mart 09:00
22. februar 10:32
22. jun 11:15
22. jun 10:18
22. jun 07:07
21. jun 14:17