Brnabić: Srbija na raspolaganju za dogovor o terminima i organizaciji NAM misije ODIHR-a
23. jun 17:33
6. januar 2026 10:15
podeli vest
Foto: TANJUG/MINISTARSTVO PRIVREDE
BEOGRAD - Potpredsednica Vlade Srbije i ministarka privrede Adrijana Mesarović čestitala je danas Badnji dan svim vernicima koji ga obeležavaju po julijanskom kalendaru uz želju da ovaj praznik provedu u miru, dobrom zdravlju i porodičnoj slozi.
"Badnji dan nas podseća na snagu zajedništva, značaj očuvanja tradicije i vrednosti koje nas okupljaju i povezuju. Neka nam praznik donese mir u srcima, slogu i dodatnu snagu da, oslonjeni na ono najbolje u nama, nastavimo da gradimo sigurniju i stabilniju budućnost za sve naše građane", napisala je Mesarović na svom Instagram nalogu.
Ministarka je poželela građanima da u radosti i miru dočekaju Božić, sa verom u bolje sutra i zajedničkom odlučnošću da nastavimo da gradimo stabilnu, uspešnu i snažnu Srbiju.
"Srećan Badnji dan i srećan Božić", navela je Mesarović.
23. jun 17:33
23. jun 17:20
23. jun 17:00
23. jun 16:42
23. jun 13:11
23. jun 13:01
23. jun 12:50
23. jun 12:41
23. jun 11:33
23. jun 10:15
22. jun 15:10
25. maj 15:25
9. mart 18:01
1. mart 09:00
22. februar 10:32
23. jun 15:14
23. jun 12:42
23. jun 12:33