20. jun 2026 19:37

MUP: Na skupu u Novom Sadu bilo najviše oko 7.800 osoba

Izvor: TANJUG

Foto: mupsrbije/Instagram

BEOGRAD  - Ministarstvo unutrašnjih poslova saopštilo je da je danas na Turbo kružnom toku u Novom Sadu, održano neprijavljeno javno okupljanje, koje je završeno u 19.05 časova.

Prema procenama policije, na ovom neprijavljenom skupu okupilo se najviše oko 7.800 lica, dok je saobraćaj bio blokiran od strane traktorista i motociklista, navodi se u saopštenju MUP-a.

Kako se navodi, policija je preduzela sve preventivne i operativne mere radi očuvanja javnog reda i mira radi sprečavanja narušavanja javnog reda i mira i sigurnosti građana i imovine.