22. jun 2026 13:24
Obeležen Dan državnih službenika; Paunović: Osnažiti status zaposlenih u javnoj upravi
Foto: Tanjug TV
BEOGRAD - U Beogradu je danas obeležen Dan državnih službenika, a ministarka državne uprave i lokalne samouprave Snežana Paunović navela je da će država nastaviti da ulaže u znanje, profesionalni razvoj i napredovanje državnih službenika kroz dalje unapređenje državno-službeničkog sistema.
Dan službenika prvi put se obeležava u Srbiji, a tim povodom dodeljene su povelje zaslužnim organima državne uprave i lokalne samouprave - Nacionalnoj akademiji za javnu upravu, Diplomatskoj akademiji, Pravosudnoj akademiji, Gradu Novom Pazaru, Gradu Kragujevcu i Opštini Vrnjačka banja.
Kompletan sadržaj vesti dostupan je korisnicima Tanjugovih servisa