23. jun 2026 10:13

Skupština nastavila vanrednu sednicu, poslanici prvo postavljaju pitanja

Izvor: TANJUG

Foto: TANJUG/MILOŠ MILIVOJEVIĆ

BEOGRAD - Poslanici Skupštine Srbije danas su nešto posle 10.00 časova nastavili vanrednu sednicu, a na početku rada će postavljati pitanja izvršnoj vlasti i državnim organima, kao i svakog utorka i četvrtka kada je sednica u toku.

Na sednici, kojom predsedava predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić, prisutno je 124 poslanika.

Kompletan sadržaj vesti dostupan je korisnicima Tanjugovih servisa