23. jun 2026 11:27
Macut i Minić o unapređenju saradnje u oblastima zdravstva, obrazovanja, infrastrukture
Foto: Tanjug/video
BANJALUKA - Predsednik Vlade Republike Srbije prof. dr Đuro Macut sastao se danas u Banjaluci sa predsednikom Vlade Republike Srpske Savom Minićem, u okviru nastavka intenzivne saradnje Srbije i Srpske usmerene ka jačanju institucionalnih veza i realizaciji zajedničkih projekata od značaja za građane sa obe strane Drine
Premijeri Macut i Minić razgovarali su o unapređenju saradnje u oblastima zdravstva, obrazovanja, nauke, infrastrukture, privrede i saobraćajnog povezivanja, kao i o nastavku realizacije zajedničkih razvojnih inicijativa, navodi se u saopštenju vlade Srbije.
Kompletan sadržaj vesti dostupan je korisnicima Tanjugovih servisa