25. jun 2026 08:59

Grupa građana iz Novog Sada peške krenula na skup 27. juna u Beogradu

Izvor: TANJUG

Foto: Shutterstock.com

NOVI SAD - Grupa građana krenula je jutros pešice iz Petrovaradina ka Beogradu kako bi prisustvovali skupu ''Srbija jedna porodica'' koji će biti održan 27. juna na platou ispred Doma Narodne skupštine.

Građani nose zastave Srbije i zastave sa sloganom ''Srbija pobeđuje'' i uzvikuju ''Kosovo je srce Srbije'' i ''Živela Srbija''.

Kompletan sadržaj vesti dostupan je korisnicima Tanjugovih servisa