25. jun 2026 13:07
Macut prisustvovao obeležavanju 25 godina od ponovnog formiranja Žandarmerije
Foto: FOTO TANJUG/OMK MUP REPUBLIKE SRBIJE
BEOGRAD - Predsednik Vlade Republike Srbije prof. dr Đuro Macut prisustvovao je danas obeležavanju 25 godina od ponovnog formiranja Žandarmerije, posebne jedinice Ministarstva unutrašnjih poslova i poručio da je Žandarmerija jedan od stubova odbrane i bezbednosti Republike Srbije.
Premijer Macut je u ime Vlade Republike Srbije i u svoje lično ime zahvalio pripadnicima Žandarmerije i čestitao im ovaj značajni jubilej, navodi se u saopštenju Vlade.
Kompletan sadržaj vesti dostupan je korisnicima Tanjugovih servisa