26. jun 2026 07:18
Portal "Ko si bre ti?" u utorak 30. juna, problem je nedovoljno pokazivanje brige prema ljudima
Foto: FOTO TANJUG/MILOŠ MILIVOJEVIĆ
INĐIJA - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će portal "Ko si bre ti?" na koji će građani moći da prijave nepravilnosti funkcionera na lokalnom, ali i republičkom nivou, početi sa radom u utorak, 30. juna.
Vučić je u Inđiji, gde je razgovarao sa građanima koji su peške krenuli u Beograd kako bi u subotu učestvovali na skupu "Srbija, jedna porodica", rekao da je odštampano 60.000 listića na kojima će građani u subotu moći da zaokruže pet tema koje smatraju kao prioritetne i dodao da bi on kao običan građanin zaokružio nedovoljno pokazivanje brige o ljudima.
Kompletan sadržaj vesti dostupan je korisnicima Tanjugovih servisa