Prijemni ispiti na fakultetima Univerziteta u Beogradu i Nišu počinju 24. juna
22. jun 21:13
10. jul 2024 16:14
podeli vest
Foto: Tanjug
BEOGRAD - Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić sastala se danas na radnom ručku sa ambasadorima zemalja članica EU u Srbiji i tom prilikom je poručila da je predsedavanje Mađarske Savetom EU šansa za Srbiju da ostvari još bolji odnos sa tom institucijom.
"Hvala mađarskom ambasadoru Jožefu Mađaru na organizaciji radnog ručka sa ambasadorima zemalja članica EU u Srbiji. Ovo je bila prilika da čujem stavove ambasadora povodom proširenja i da se podsetimo odlične saradnje koju smo oduvek imali, što želim da nastavim i kao predsednica Narodne skupštine, uključujući aktivnije parlament u rad na reformama i negujući dijalog sa civilnim društvom i sa opozicijom", napisala je Brnabić na svom Instagram nalogu.
Čestitala je Mađarskoj na predsedavanju Savetu Evrope i izrazila je uverenje da je to šansa za Srbiju da ostvari još bolju saradnju sa tom institucijom i da to predsedavanje može doprineti procesu evropskih integracija i srpskom evropskom putu.
22. jun 21:13
22. jun 20:43
22. jun 20:18
22. jun 16:33
22. jun 15:08
22. jun 14:22
22. jun 14:10
22. jun 13:35
22. jun 21:09
22. jun 15:10
21. jun 10:39
21. jun 09:41
20. jun 14:09
22. jun 21:09
22. jun 20:48
22. jun 19:43
25. maj 15:25
9. mart 18:01
1. mart 09:00
22. februar 10:32
22. jun 15:13
22. jun 11:15
22. jun 10:18
22. jun 07:07