6. mart 2023 20:22

Superliga Srbije: Fudbaleri Novog Pazara pobedili ekipu Radničkog iz Kragujevca, nerešeno u Ivanjici i Novom Sadu

NOVI PAZAR - Fudbaleri Novog Pazara pobedili su danas ekipu Radničkog iz Kragujevca rezultatom 1:0 u meču 25. kola Superlige Srbije. Jedini gol na utakmici postigao je Andrija Majdevac u 19. minutu.

Javor i Mladost iz Lučana remizirali su u Ivanjici 1:1. Gosti su poveli golom Vladimira Radivojevića u 33, a izjednačio je Boris Kopitović u 87. minutu. Konačno, Mladost GAT i Radnički iz Niša odigrali su u Novom Sadu bez golova.

Sutra će biti odigran derbi meč ovog kola, a TSC će u Bačkoj Topoli od 18.30 sati dočekati Crvenu zvezdu.

Poslednji meč 25. kola na programu je u sredu od 18.30 časova, a u Beogradu će se sastati Partizan i Kolubara.

Juče su odigrane tri utakmice: Voždovac - Vojvodina 0:0, Čukarički - Radnik 1:0, Napredak - Spartak 1:1.