23. decembar 2023 08:28

Srpski fudbaler Luka Jović golom spasio Milan poraza od Salernitane

SALERNO - Srpski fudbaler Luka Jović postigao je gol za Milan u 90. minutu u remiju 2:2 na gostovanju poslednjeplasiranoj Salernitani, u meču 17. kola Serije A.

Jović je ušao u igru umesto Benasera u 70. minutu, kad je Milan gubio 1:2, a u 90. je dao gol posle asistencije Žirua.

Milan je poveo preko Tomorija u 17. minutu, ali su preokret "fenjerašu" Serije A doneli Facio u 42. i Kandreva u 63.

Milan je ostao treći sa 33 boda, čak osam manje, uz utakmicu više od lidera Intera.

Fjorentina je golom Lukasa Beltrana u 7. minutu stigla do pobede u Monci, a ceo meč za goste je odigrao srpski reprezentativac Nikola Milenković.

Rezultati mečeva 17. kola: Salernitana - Milan 2:2, Monca - Fjorentina 0:1, Empoli - Lacio 0:2, Sasuolo - Đenova 1:2.