Vučić: Ne želim bes ispred Skupštine 27. juna, već da se zajedno borimo za Srbiju
22. jun 20:43
3. novembar 2025 11:41
podeli vest
Foto: Tanjug, video
BEOGRAD - Predsednik Odbora za kontrolu službi bezbednosti Igor Bečić izjavio je danas da napad na pripadnike policije, koji su svakodnevno posvećeni očuvanju reda i mira, predstavlja napad na institucije i da svi koji sprovode nasilje moraju biti procesuirani.
"Izazivanje nebezbedne i nestabilne situacije u Srbiji, vođenje u anarhiju, a sve isključivo samo na štetu građana je program koji zastupa Boris Tadić i ostali opozicionari uz podršku hrvatskih medija, koji ih veličaju i raduju se "kaosu u Srbiji", ocenio je Bečić u saopštenju.
On je naveo da se dešava teror manjine nad većinom građana koji, kako je rekao, žele da normalno vode svoje živote bez nasilja i uništavanja institucija, uz želju da Srbija nastavi sa napretkom, da im deca se normalno školuju, a ne da svaki dan budu izloženi neredima i agresijom šake oportunista koji nasiljem žele da dođu na vlast.
"Srbija će pobediti i ovaj put uz mudru politiku predsednika Vučića koji se iz dana u dana bori za bolji životni standard građana i međunarodni ugled Srbije u svetu", poručio je Bečić.
22. jun 16:33
22. jun 15:08
22. jun 14:22
22. jun 13:35
22. jun 13:24
22. jun 15:10
21. jun 10:39
21. jun 09:41
20. jun 14:09
22. jun 21:09
22. jun 20:48
22. jun 19:43
25. maj 15:25
9. mart 18:01
1. mart 09:00
22. februar 10:32
22. jun 15:13
22. jun 11:15
22. jun 10:18
22. jun 07:07