Vučić: Najvažnije je što će na skupu 27. juna biti predstavljen plan za budućnost Srbije
22. jun 11:27
23. februar 2025 19:02
podeli vest
Foto: AP Photo, File/Ng Han Guan
VAŠINGTON - Američka prva dama Melanija Tramp danas se vratila u Vašington, nakon četvoronedeljnog odustva, na godišnju svečanu večeru i prijem državnih guvernera.
Prijem je održan u Istočnoj sobi Bele kuće, a Melanija Tramp je sedela za stolom punim vaza sa belim hortenzijama i lalama, prenosi CNN.
''Vrlo je naporno radila na tome da sve bude lepo. I veoma je dobra u tome“, rekao je predsednik SAD Donald Tramp okupljenim guvernerima.
Kako se navodi, Melanija Tramp će u Vašingtonu provoditi još manje vremena od planiranog, a očekuje se da veliki deo provodi između Njujorka, gde njihov sin Baron pohađa koledž i Floride.
22. jun 11:27
22. jun 10:21
22. jun 09:54
21. jun 20:56
21. jun 16:08
21. jun 15:49
21. jun 15:40
22. jun 11:16
22. jun 10:44
22. jun 10:29
22. jun 10:21
22. jun 10:21
21. jun 10:39
21. jun 09:41
20. jun 14:09
21. jun 22:45
21. jun 12:44
20. jun 21:35
22. jun 09:03
22. jun 09:03
22. jun 08:49
25. maj 15:25
9. mart 18:01
1. mart 09:00
22. februar 10:32
22. jun 11:15
22. jun 10:18
22. jun 07:07
21. jun 14:17