Vučić se sreo sa građanima koji pešače na skup koji će biti održan 27. juna u Beogradu
25. jun 22:52
14. april 2026 10:44
podeli vest
Foto: Shutterstock.com/Dave Hoeek, ilustracija
PARIZ - Međunarodna agencija za energetiku (IEA) predviđa u drugom trimestru najveći pad tražnje nafte od pandemije Covid-19 do sada, prema danas objavljenom mesečnom izveštaju te agencije.
"Kolaps" potrošnje "crnog zlata", koji je najpre primećen na Bliskom istoku i u azijsko-pacifičkom regionu, trebalo bi da se "proširi srazmerno trajanju nestašice i rasta cena", ističe IEA, prenosi televizija BFM.
Rat na Bliskom istoku je izazvao "najveći udarac za ponudu nafte u istoriji", sa gubitkom od 10 miliona barela prošlog meseca, uz istovremeni porast ruskih prihoda od izvoza nafte, koji su se udvostručili između februara i marta, zaključuje se u izveštaju IEA.
25. jun 22:52
25. jun 22:18
25. jun 20:30
25. jun 13:26
25. jun 18:41
25. jun 15:47
24. jun 20:44
25. jun 17:43
25. jun 16:44
25. jun 14:44
25. maj 15:25
9. mart 18:01
1. mart 09:00
22. februar 10:32
24. jun 16:53
24. jun 14:36
24. jun 13:19