22. jun 2026 13:22
Otvorena izložba poštanskih marki Suverenog malteškog reda u PTT muzeju
podeli vest
Foto: TANJUG/MILOŠ MILIVOJEVIĆ
BEOGRAD - Filatelistička izložba "Poštanske marke Suverenog malteškog reda“, iz fonda poštanske uprave Suverenog malteškog reda iz Rima, otvorena je danas u PTT muzeju, gde traje do 1. septembra.
Izložbu su pred zvanicama, otvorili ambasador Suverenog malteškog reda u Srbiji Frančesko Marija Amoruzo i vršilac dužnosti direktora Pošte Srbije Zoran Anđelković.
Galerija
U svom obraćanju, Amoruzo je rekao da je od izuzetnog simboličnog značaja 25 godina diplomatskih odnosa, koji su protekli uz međusobno poštovanje i zajedničku viziju, što je učvršćivano kroz konstruktivni dijalog i konkretnu saradnju u humanitarnoj oblasti.
Kompletan sadržaj vesti dostupan je korisnicima Tanjugovih servisa