Dačić:Neki mediji koriste moj spor sa britanskim ministrom za iznošnje još jedne laži
24. jun 22:20
16. decembar 2024 18:18
podeli vest
Foto: Tanjug/video
BEOGRAD - Generalni sekretar Fudbalskog saveza Srbije Branko Radujko održao je danas sastanak sa predsednikom FS Beograda Marko Zdravkovićem, generalnim sekretarom Milošem Mirkovićem, kao i sa predstavnicima Superlige i Prve lige Srbije koji teritorijalno pripadaju regionu Beograda.
Kako se navodi u saopštenju FSS, diskutovalo se o sistemima takmičenja, razvoju infrastrukture u cilju osposobljavanja što većeg broja terena, jačanju trenerske struke, poboljšanju suđenja i podizanju svesti o njihovom značaju, kao i podizanju integriteta takmičenja kroz edukaciju i donošenje mera. Razgovori su obuhvatali kako seniorske, tako i omladinske selekcije.
"Usaglašeno je da ovakav vid komunikacije sa čelnicima regionalnih saveza, ali i klubova, treba da postane praksa, tako da će razgovori na najvišem nivou biti nastavljeni i u budućnosti, sve u cilju poboljšanja fudbala u našoj zemlji", dodaje se u saopštenju.
Takođe se navodi da su na kraju sastanka, čelnici beogradske kuće fudbala uručili prigodan poklon FSS-u i Radujku, kao vid zahvalnosti na kvalitetnoj i iskrenoj saradnji u godini koja je na izmaku.
24. jun 20:44
23. jun 11:33
23. jun 10:15
25. maj 15:25
9. mart 18:01
1. mart 09:00
22. februar 10:32
24. jun 16:53
24. jun 14:36
24. jun 13:19