12. mart 2023 16:57

Fudbaleri Arsenala pobedili Fulam, Sautempton odoleo Mančester junajtedu

LONDON - Fudbaleri Arsenala pobedili su danas u gostima ekipu Fulama rezultatom 3:0 u 27. kolu Premijer lige.

Golove za Arsenal postigli su Gabrijel u 21, Gabrijel Martineli u 26. i Martin Odegard u drugom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena.

Srpski reprezentativci Saša Lukić i Aleksandar Mitrović odigrali su ceo meč za Fulam. Mitrović je u 69. minutu imao šansu da se upiše u strelce, ali je pogodio prečku.

Arsenal je prvi na tabeli Premijer lige sa 66 bodova, dok je Fulam osmi sa 39. Arsenal će u narednom kolu dočekati Kristal Palas, dok će Fulam gostovati Bornmutu.

Vest Hem i Aston Vila su odigrali 1:1, dok na meču Mančester junajted - Sautempton nije bilo golova. Junajted je meč završio sa fudbalerom manje, pošto je u 34. minutu isključen Kazemiro.