Dačić: Saučešće povodom zemljotresa u Venecueli, timovi MUP-a spremni da pomognu
25. jun 18:21
25. jun 2026 18:58
podeli vest
Foto: Shutterstock.com/matimix
BORNMUT - Golman Bornmuta Frejzer Forster produžio je ugovor sa engleskim klubom do juna 2027. godine, saopšteno je danas.
Forster (38) je u Bornmut stigao početkom godine, a pre toga je branio za Totenhem, Seltik, Sautempton, Norič, Bristol, Stokport i Njukasl. Za reprezentaciju Engleske je od 2013. do 2016. godine nastupio na šest mečeva.
"Drago mi je što ću ostati još godinu dana u Bornmutu. Uživao sam u prethodnih šest meseci u klubu", rekao je Forster, preneo je zvanični sajt kluba.
Kompletan sadržaj vesti dostupan je korisnicima Tanjugovih servisa
25. jun 13:26
25. jun 18:41
25. jun 15:47
24. jun 20:44
25. jun 18:42
25. jun 18:41
25. jun 18:28
25. jun 17:55
25. jun 17:43
25. jun 16:44
25. jun 14:44
25. maj 15:25
9. mart 18:01
1. mart 09:00
22. februar 10:32
24. jun 16:53
24. jun 14:36
24. jun 13:19