6. novembar 2023 21:05

SLS: Radnički iz Kragujevca bolji od Spartaka, IMT postigao četiri gola u Kruševcu

SUBOTICA - Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca pobedili su danas na gostovanju ekipu Spartaka rezultatom 3:1 (0:0) u utakmici 14. kola Superlige Srbije.

Golove za klub iz Kragujevca postigli su Kilijan Bejvis u 65. minutu, Milan Vidakov u 80. minutu i Dejan Kerkez koji je postigao autogol u 83. minutu. Jedini precizan za ekipu Spartaka bio je Andrej Todorski u 86. minutu.

Fudbaleri IMT-a pobedili su ekipu Napretka u Kruševcu rezultatom 4:0 (2:0).

Golove za beogradski tim postigli su Luka Luković u 5. i 73. minutu, dok je Miloš Luković golove postigao u 29. i 70. minutu.

Ekipa Mladosti odnela je pobedu u Lučanima, gde je na domaćem terenu bila bolja od fudbalera Javora rezultatom 1:0 (1:0).

Jedini gol na susretu postigao je Uroš Sremčević u 28. minutu.