10. februar 2024 16:14

Fudbaleri Partizana minimalno pobedili Javor u Ivanjici

Izvor: TANJUG

podeli vest

IVANJICA - Fudbaleri Partizana minimalno su pobedili Javor rezultatom 1:0 u meču 20. kola Superlige Srbije.

Prvo poluvreme je proteklo bez ijedne šanse, a ispostavilo se da Partizanu jedan gol bio dovoljan da osvoji tri boda u Ivanjici.

Nemanja Nikolić je u 61. minutu ušao u igru umesto Bibrasa Natha i već minut kasnije je upisao asistenciju. Njegov centaršut je u gol udarcem petom pretvorio Mateuš Saldanja.

Partizan je meč okončao sa desetoricom, pošto je Nikola Antić u 77. minutu morao van igre zbog druge javne opomene. Za "crno-bele" je debitovao Leonard Ovusu, dok su Jung-jun Goh i Denil Kastiljo meč odgledali sa klupe.

Partizan je prvi sa 50 bodova, četiri više od Crvene zvezde koja uskoro počinje meč protiv Voždovca. Javor je ostao 12. sa 21 bodom. Javor će u sledećem kolu u goste niškom Radničkom, dok Partizan u narednom kolu dočekuje IMT.