Vučić se sreo sa građanima koji pešače na skup koji će biti održan 27. juna u Beogradu
25. jun 22:52
20. maj 2024 10:11
podeli vest
Foto: Kik-boks savez Srbije
LAZAREVAC - Kik-boks klub Niš bio je najuspešniji na šampionatu Srbije u lou-kiku u svim uzrasnim kategorijama u muškoj i ženskoj konkurenciji, koje je održano proteklog vikenda u Lazarevcu, saopšteno je danas.
U saopštenju se navodi da je u Lazarevcu održan i seniorski šampionat Srbije u kik-lajtu jedinoj disciplini kik-boksa na tatamiju.
"Uz učešće ukupno 277 takmičara iz čak 67 klubova, najuspešniji je bio Kik-boks klub Niš sa pet zlatnih, dve srebrne i dve bronzane medalje. Kik-bokseri Batajnice bili su drugi sa četiri zlata, dva srebra i tri bronze, dok je treće mesto pripalo Kik-boks klubu Bor sa četiri zlata i jednim srebrnim odličjem", dodaje se u saopštenju.
"Takmičenje bilo veoma uzbudljivo i ljubitelji kik-boksa su u dvorani Kolubara u Lazarevcu imali šta da vide. Čestitao bih domaćinima na odličnoj organizaciji šampionata, jer ovo je bila odlična promocija kik-boksa", rekao je predsednik Kik-boks saveza Srbije Duško Basrak.
Istakao je da je u Lazarevcu bilo izuzetno masovno takmičenje.
"To je od izuzetnog značaja, jer iz široke baze takmičara uz kvalitetan rad i naše iskustvo taj kvantitet možemo da pretočimo u kvalitet kako bismo i u budućnosti sa velikih takmičenja donosili medalje. Nastavljamo sa sa sprovođenjem našeg plana i programa, a trenutno fokus je na što boljoj pripremi reprezentacije za učešće na Balkanskom prvenstvu koje se od 31. maja do drugog juna održava u Crnoj Gori“, zaključio je Basrak.
25. jun 22:52
25. jun 22:18
25. jun 20:30
25. jun 13:26
25. jun 18:41
25. jun 15:47
24. jun 20:44
25. jun 17:43
25. jun 16:44
25. jun 14:44
25. maj 15:25
9. mart 18:01
1. mart 09:00
22. februar 10:32
24. jun 16:53
24. jun 14:36
24. jun 13:19