Od 15. do 21. juna isključena 1.792 vozača koji su vozili pod dejstvom alkohola
22. jun 12:57
12. novembar 2022 18:58
podeli vest
Foto: Andrea Alfano/LaPresse via AP
TORINO - Najbolji srpski teniser Novak Djoković izjavio je da će intenzitet na Mastersu u Torinu biti visok odmah od starta i da mora da bude usresredjen od prvog meča, prenosi Sportklub.
„Ne osećam se mladim kao ostali momci, mnogo je prošlo od mog prvog učešća. Mislim da sam u dobroj formi poslednjih meseci, osvojio sam većinu turnira koje sam igrao pre Torina. Moram da igram sa najboljima na svetu. Radujem se tome, imam iskustva u ovom formatu i nadam se da to može da mi posluži. Prošle sezone smo imali sjajnu posetu u Torinu. Italija je zemlja koja neguje kulturu sporta, a ja ću morati da budem na najvišem nivou od starta", izjavio je sedmi teniser sveta.
Prvi rival Djokoviću na putu do potencijalne šeste titule na završnom mastersu je Cicipas.
„Igrali smo u finalu u Astani, u polufinalu u Parizu. Posebno je meč u Bersiju bio neizvestan. Znam da me čeka težak okršaj. Znao sam da ću na startu igrati ili sa Nadalom ili sa Cicipasom, još pre žreba, to mi je prvi put posle mnogo godina da ću igrati sa prvim ili drugim nosiocem već na startu“, zaključio je Djoković.
Najbolji srpski teniser je na završnom Mastersu u Torinu u grupi sa Cicipasom, Medvedevom i Rubljovom, a prvi meč igra u ponedeljak od 21 sati sa Cicipasom.
22. jun 10:21
21. jun 20:56
21. jun 16:08
21. jun 15:49
22. jun 12:46
22. jun 11:16
22. jun 10:44
22. jun 10:29
21. jun 10:39
21. jun 09:41
20. jun 14:09
21. jun 22:45
21. jun 12:44
20. jun 21:35
22. jun 09:03
22. jun 09:03
22. jun 08:49
25. maj 15:25
9. mart 18:01
1. mart 09:00
22. februar 10:32
22. jun 11:15
22. jun 10:18
22. jun 07:07
21. jun 14:17
Ostavite komentar