22. jun 2026 16:33
Institut za transfuziju krvi pozvao punoletne sugrađane da daju krv i ove nedelje
podeli vest
Foto: TANJUG/JELENA SAVIĆ
BEOGRAD - Institut za transfuziju krvi Srbije poziva punoletne sugrađane da i ove nedelje daju krv od 7 do 19 radnim danima i subotom od 8 do 15 časova.
Akcije će biti organizovane i na terenu, pa će sutra transfuziološki autobus biti na "Cvetkovoj pijaci" od 10 do 15, a krv će moći da daju i zaposleni u Rudarskom basenu "Kolubara" (Ceroviti potok) od 11 do 15 sati.
Planirano je još nekoliko akcija u Lazarevcu, i to u sredu u Termoelektrani "Kolubara" od 9 do 14, u četvrtak u "Kolubari prerada" u Vreocima i u petak "Polje D" u Baroševcu takođe od 9 do 14 sati.
Kompletan sadržaj vesti dostupan je korisnicima Tanjugovih servisa