Ministarka Pavkov u Parku prirodne Mali Bosut: Mladi spremni da rade za prirodu i svoju zajednicu
22. jun 17:03
6. septembar 2024 07:58
podeli vest
Foto: TANJUG/SAVA RADOVANOVIĆ
BEOGRAD - Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić čestitala je Nacionalnoj alijansi za lokalni ekonomski razvoj (NALED) 18 godina postojanja, istakavši da je ta asocijacija odavno postala samostalna i nezavisna.
Ona se zahvalila NALED-u na tome što je ''odgovoran član našeg društva'' i napomenula da je ponosna što je bila deo početaka asocijacije, dodavši da će to ostati jedan od najlepših delova njenog poslovnog, ali i privatnog života.
''Hvala vam što ste ostali hrabri, što ste zadržali entuzijazam i integritet i što ste tokom ovih 18 godina mogli bilo kojoj vladi i bilo kojoj vlasti da kažete šta je loše, ali takođe šta je dobro'', rekla je Brnabić u četvrtak.
Predsednica skupštine je napomenula da je za svaku vlast važno da ima nekog ko je dovoljno objektivan i izbalansiran ko je sposoban da uputi kritike, ali istakne i pozitivne strane, što je, prema njenoj proceni, NALED uspešno činio tokom 18 godina.
Brnabić je ocenila da je to više nego dovoljno za Srbiju, njene građane i narod, ali da je NALED učinio mnogo više.
''Želim vam još mnogo godina uspešnog rada i želim vam i molim vas za jednaku hrabrost, jednak entuzijazam, i znam da je izuzetno težak da se zadrži, i jednak integritet. Hvala vam'', rekla je Brnabić.
U Belom dvoru je NALED sinoć organizovao Septembarske susrete 2024, obeleživši 18 godina postojanja.
22. jun 17:03
22. jun 16:33
22. jun 15:47
22. jun 14:43
22. jun 15:10
21. jun 10:39
21. jun 09:41
20. jun 14:09
25. maj 15:25
9. mart 18:01
1. mart 09:00
22. februar 10:32
22. jun 11:15
22. jun 10:18
22. jun 07:07
21. jun 14:17