Macut i Minić o unapređenju saradnje u oblastima zdravstva, obrazovanja, infrastrukture
23. jun 11:27
23. jun 2026 11:27
podeli vest
Foto: Tanjug/video
BANJALUKA - Predsednik Vlade Republike Srbije prof. dr Đuro Macut sastao se danas u Banjaluci sa predsednikom Vlade Republike Srpske Savom Minićem, u okviru nastavka intenzivne saradnje Srbije i Srpske usmerene ka jačanju institucionalnih veza i realizaciji zajedničkih projekata od značaja za građane sa obe strane Drine
Premijeri Macut i Minić razgovarali su o unapređenju saradnje u oblastima zdravstva, obrazovanja, nauke, infrastrukture, privrede i saobraćajnog povezivanja, kao i o nastavku realizacije zajedničkih razvojnih inicijativa, navodi se u saopštenju vlade Srbije.
Macut je poručio da politika mora da se meri konkretnim rezultatima i naglasio da je cilj zajedničkog delovanja realizacija projekata koji građanima donose neposrednu korist.
Kompletan sadržaj vesti dostupan je korisnicima Tanjugovih servisa
23. jun 11:27
23. jun 11:24
23. jun 11:01
22. jun 16:33
22. jun 15:37
22. jun 15:08
22. jun 14:22
23. jun 11:24
23. jun 10:15
22. jun 15:10
21. jun 10:39
25. maj 15:25
9. mart 18:01
1. mart 09:00
22. februar 10:32