28. jun 2026 10:59

Vučić: Hvala svim divnim ljudima koji su bili na skupu u Beogradu

Izvor: TANJUG

podeli vest

Vučić: Hvala svim divnim ljudima koji su bili na skupu u Beogradu

Foto: TANJUG/AMIR HAMZAGIĆ

BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić još jednom je zahvalio građanima koji su prisustvovali skupu "Srbija jedna porodica" koji je u subotu održan u Beogradu.

Predsednik je, odgovarajući na pitanje novinara da prokomentariše navode tzv. akademskog plenuma da je jučerašnjim skupom ugoženo zdravlje stanovništva zbog visoke temperature, upitao da li je danas "u Kraljevu pesma" i zahvalio ljudima koji su ljuče bili na skupu.

"A danas u Kraljevu je valjda pesma, je l' da?", rekao je Vučić povodom protesta koji su studenti u blokadi zakazali za danas u tom gradu.

Kompletan sadržaj vesti dostupan je korisnicima Tanjugovih servisa