23. jun 2026 12:15

Popović na 13. zasedanju Međuvladine srpsko-beloruske komisije u Minsku

Izvor: TANJUG

podeli vest

Popović na 13. zasedanju Međuvladine srpsko-beloruske komisije u Minsku

Foto: TANJUG/DARIO KONSTANTINOVIĆ

MINSK - Trinaesto zasedanje Međuvladine srpsko-beloruske komisije za trgovinsko-ekonomsku saradnju, koje je završeno svečanim potpisivanjem Protokola o dogovorenim aktivnostima, održano je u Minsku, a srpsku delegaciju predvodio je ministar bez portfelja zadužen za međunarodnu ekonomsku saradnju i oblast društvenog položaja crkve u zemlji i inostranstvu i predsednik srpskog dela Komisije Nenad Popović.

Belorusku delegaciju predvodio je ministar za antimonopolsko regulisanje i trgovinu i predsednik beloruskog dela Komisije Artur Karpovič.

Nakon plenarne sednice, ministri Popović i Karpovič, potpisali su Protokol o dogovorenim aktivnostima, saopšteno je iz kabineta ministra Popovića.

Kompletan sadržaj vesti dostupan je korisnicima Tanjugovih servisa