U toku inžinjerijska obuka pripadnika Vojske Srbije i Nacionalne garde Ohaja kod Bujanovca
25. jun 17:13
24. jun 2026 13:19
podeli vest
Foto: AP Photo, File/Silvia Izquierdo
LONDON - Američka pop zvezda Madona preselila je svoju bazu iz Njujorka u London, gde sada živi sa usvojenim ćerkama bliznakinjama Stelom i Ester, preneli su britanski mediji.
U intervjuu za magazin Interview, Madona koja poseduje nekretnine u Njujorku, Hemptonsu, Los Anđelesu i Portugalu, rekla je da se preselila u britansku prestonicu kako bi intenzivnije sarađivala sa muzičarem i producentom Stjuartom Prajsom.
"Preselila sam se ovde jer sam želela da radim sa Stjuartom bez prestanka, a ne da stalno putujem tamo i nazad", rekla je pevačica.
Ona je navela i da njena porodica prati fudbal i da su navijači fudbalskog kluba Čelzi.
"Volimo fudbal u ovoj kući. Navijamo za Čelsi i mnogo je lakše ići na utakmice ako živite u Londonu", dodala je.
Madonine ćerke, koje imaju 13 godina, veliki su fudbalski fanovi i trenutno igraju za žensku akademiju Totenhem Hotspura za mlađe od 14 godina.
Madona živi u svojoj kući sa 10 spavaćih soba u londonskoj četvrti Merilebon severno od Hajd parka.
Prvo je kupila kuću na Grejt Kamberlend Plejsu tokom braka sa bivšim suprugom, rediteljem Gajem Ričijem 2000. godine, a zatim je 2007. kupila susednu nekretninu i pretvorila je u megastan koji je zadržala nakon njihovog razvoda godinu dana kasnije.
Govoreći o životu u Londonu, Madona je pohvalila britansku umetničku i kulturnu scenu, kao i primorski grad Margejt, koji je opisala kao mesto ispunjeno kreativnošću.
Pevačica je i ranije duže boravila u Velikoj Britaniji, gde je živela tokom braka sa Ričijem, a u više navrata je isticala da Englesku smatra svojim domom.
Tokom godina, Madona je počela da se žali na lokalnu radnu kulturu, govoreći da radnici koriste "državne praznike svakog minuta" i zahtevaju nedelje plaćenog odmora, kao i na bolnice Nacionalne zdravstvene službe (NHS), opisujući ih kao "stare i viktorijanske".
Takođe, nije joj se dopao ni njen britanski nadimak.
"To je jedan od razloga zašto sam napustila Englesku - da više ne moram da čujem reč 'Madž' ", rekla je.
Ipak, kada se vratila u Njujork nakon razvoda 2008. godine, priznala je da joj je nedostajala Velika Britanija.
25. jun 15:47
24. jun 20:44
23. jun 11:33
25. jun 17:43
25. jun 16:44
25. jun 14:44
25. maj 15:25
9. mart 18:01
1. mart 09:00
22. februar 10:32
24. jun 16:53
24. jun 14:36
24. jun 13:19